تاثیر خرید آنلاین

خرید آنلاین تاثیر بسیار زیادى امروز روز در زندگى ما گذاشته است و باعث شده است که هم در وقت شما و هم در قیمت کالا تاثیر بسیار زیادى بگذارد.در این مقاله به تاثیرات آنلاین بودن خرید مى پردازیم

١.زمان :

خرید آنلاین باعث شده است که در زمان بسیار رفه جویى شود،در اصل قبل از آنلاین خرید کردن شما مى بایست به صورت حضورى خرید مى کردید اما امروزه با استفاده از سایت و نوشتن مشخصات خود در بازه زمانى مشخص شده به دست شما مى رسد و دیگر لازم به حضور شما و رفتن به مغازه مورد نظرتان نیست.

٢.تنوع :

شما ازطریق سایت و به صورت آنلاین مى توانید تمام محصولات را با تنوع مختلف ببینید به طور مثال شما اگر از لباسى خوشتان آمده باشد اگر در مغازه باشید امکان دارد تنوع آن محصول تمام شده باشد یا سایزتان را نداشته باشد ولى خرید آنلاین اینگونه نیست و شما در اصرع وقت مى توانید محصول مورد نظر خود را خریدارى کنید.

٣.قیمت :

شما هنگامى که از سایت خرید مى کنید دیگر آن پولى را که مغازدار به خاطر اجاره مغازه،مالیات و… را از شما نمى گیرد و مى توانید محصول مورد نظر خود را با قیمت مناسب تر و پایین تر خریدارى کنید

۴.کیفیت :

شما با استفاده از سایت مى توانید تمام نظرات دیگران درباره محصول را مشاهده کنید و از تجربیات دیگران استفاده کنید و متوجه شوید که کدام کالا با کیفیت است و کدام کالا نیست . با استفاده از خرید آنلاین شما مى توانید کیفیت کالاى مورد نظر خود را هم از طریق نظرات دیگران و هم از طریق امتیاز دهى سایت مترجه شوید.

کار آفرینى از طریق آنلاین :

با بوجود آمدن اینترنت و ایجاد سایت ها مردم جهان توانستند خیلى راحت با هم ارتباط بر قرار کنند بدون آن که زمان ببرد. همچنین با ایجاد سایت هاى فروشگاهى که به صورت آنلاین شما مى توانستید خرید کنید شغل هایى ایجاد شد از جمله کار هاى مارکتینگ،چک کردن سایت ،جواب به کاربران،به روز رسانى سایت و… مى توان اینگونه بازگو کرد که با ایجاد اینترنت و کار هاى آنلاین باعث ایجاد شغل هاى زیادى شده است و به اشتغال نه تنها کشور بلکه جهانیان کمک کرده است.

محصولات چاپى در خرید آنلاین

امروزه در تمامى حوزه ها شما مى توانید محصول مورد نیاز خود را تهیه کنید ،در حوزه چاپ هم به همین صورت است چاپخانه هاى متعددى با ایجاد سایت توانسته اند در زمان کم تر محصول مورد نیاز مشتریانشان را به دستشان برسنند،در این راستا مقوا اولین استارتاپى است که با ایجاد سامانه ى آنلاین چاپ از چندین چاپخانه با قیمت مناسب و کیفیت بالا و خدمات گوناگون از انتخاب زمان تحویل محصول گرفته تا آموزش طراحى و مشاوره در اختیار شما مى گذارد.

چگونه سایت چاپ آنلاین خود را تهیه کنیم ؟

یک طراحی سایت چاپ آنلاین باید چه ویژگی هایی داشته باشد تا تجربه ی کاربری مناسبی را برای مشتری فراهم کند و در نهایت به افزایش فروش منجر شود؟در ادامه سعی داریم تا در خصوص ویژگی‌های یک فروشگاه چاپ آنلاین صحبت کنیم . سایت فروشگاهی چاپ آنلاین باید دارای چندین ویژگی مهم باشد که ما این خصوصیات را در دو بخش :

۱٫ ارتباط مشتری

۲٫پنل مدیریت

با توجه به پیچیدگی‌های که سفارش آنلاین محصولات چاپی دارد، مهمترین خاصیت یک سایت طراحی دقیق و قابل فهم برای کاربری است که اطلاعات ناقصی از چاپ و نوع جنس به کار رفته در هر محصول را دارد. پس طراحی باید به گونه‌ای باشد تا کاربر به راحتی بتواند به محصول موردنظر دسترسی پیدا کند. حال در ادامه به خصوصیات دو بخش ارتباط با مشتری و پنل مدیریت می پردازیم .

این مقاله مقدمه ای است تا شما با خرید آنلاین و چاپ آشنا شوید در ادامه به ویژگی وتک تک خصوصیات آن ها می پردازیم. به نظر شما آیا محصولات چاپی مثل کارت ویزیت چه ویژگی های برتری در چاپ آنلاین داشته باشن ؟

شما می توانید در باره انواع چاپ ها نیز مطالعه کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *