«زنگ چاپ» یک استارتاپ خلاق و نوآورانه در زمینه خدمات چاپ، طراحی و بسته‌بندی است که با هدف حمایت از صنایع متقاضی با الگوی اصلاح قیمت تمام شده برای مصرف‌کننده آغاز به کار کرده است. زنگ چاپ فعالیت حقوقی خود را با عنوان رسمی شرکت آوای ماندگار فاتح (با مسئولیت محدود) از آبان ماه ۱۴۰۱ با شماره ثبت ۶۰۵۰۰۰ و شناسه ملی ۱۴۰۱۱۶۷۱۳۹۰ [روزنامه رسمی] آغاز کرده است. در حال حاضر زنگ چاپ به‌عنوان یکی از شرکت‌های تحت شتاب‌دهی شتاب‌دهنده منظومه اندیشه خالقی و با حمایت مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه خوارزمی فعالیت می‌کند.

 

زنگ چاپ با اخذ مجوز اعتماد الکترونیکی از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت و همچنین اخذ مجوز ساماندهی از مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در تلاش است تا با جلب اعتماد مصرف‌کننده، بستری امن و ایمن برای تبادلات مالی و دریافت سفارش‌های شرکت‌های طرف قرارداد خود را فراهم نماید.

 

زنگ چاپ تلاش می‌کند خدمات چاپ را برای مشتریان به گونه‌ای متفاوت ارائه کند تا متنوع‌ترین و بهترین خدمات را برای متقاضی فراهم نماید. زنگ چاپ مدعی‌ست که همواره با مناسب‌ترین قیمت به نیازهای چاپی کسب و کارها پاسخ می‌دهد.

 

«با زنگ چاپ دیگر نگران چاپ هیچ‌چیز نباشید»

 

همکاران ما

ناصر فاتح بجستانی
مدیر عامل

مدرس بازاریابی و بازرگانی دولتی
پژوهشگر و مشاور مدیریت ارتباط با مشتری و مشاور خدمات چاپ و بسته‌بندی

پرهام بهارلو
مدیر فروش و بازرگانی

کارشناس حسابداری با بیش از ۱۰ سال سابقه‌ی تخصصی در صنعت چاپ و مشاور بسته‌بندی هولدینگ‌های صنعتی

دکتر کامبیز خالقی
مشاور مدیر عامل

فعال اقتصادی، مشاور مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه خوارزمی

مهدی احمدی مقدم
مدیر توسعه محصول

فعال اقتصادی-صنعتی
مشاور بازرگانی و صادرات