رول آپ چیست و چه کاربردی دارد؟

رول آپ ‎که با نام ديگر استند رول آپ‎‎ نيز شناخته شده است ، يک متريال چاپي است و در داخل يک باکس آلومينيومي با يک فنر جمع شده است. رول آپ‎‎ به شکل ايستاده بوده  و در آن عموما پلات لمينت، کنواس است که حمل و نقل و نگهداري آن را فوق العاده راحت می کند.

 رول آپ‎‎‎ها‎ انواع مختلفي دارد که به دو دسته تقسیم می شوند :

1. رول آپ‎‌ها‎ي ثابت 

2. رول آپ‎ها‎ي متحرک

رول آپ‎‎‌ها‎ی ثابت در غرفه‌ها‎ی نمایشگاهی که فضای کمی دارند، مناسب تر می‎باشند. رول آپ متحرک برای فروشگاه‌ها‎یی که چند محصول یا برند خود را با یک سازه تبلیغ می‎کنند، قابل استفاده است. توصیه می‎شود ازاین نوع رول آپ‎‎ در غرفه‌ها‎یی که فضای مناسب و بزرگتر از ۱۲ متر می‎باشد، استفاده شود.

رول آپ ها از نظر چاپ به 2 قسمت یک طرفه و دوطرفه تقسیم می شود .

از نظر چاپ دارای 6 نوع رول آپ وجود دارد :

1.رول آپ‎‎ پایه پهن

2.رول آپ ‎‎‌ها‎ی آویز گردان

3.رول آپ ‎‎‌ها‎ی ساده یکطرفه

4.رول آپ ‎‎‌ها‎ی گردان یکطرفه

5.رول آپ ‎‎‌ها‎ی گردان دو طرفه

6.رول آپ ‎‎ گردان دو طرفه با‌ها‎لوژن

این سازه تبلیغاتی به دلیل جمع شدن و راحتی در حمل و نقل مورد استفاده بسیاری قرار می گیرد. رول آپ دارای ابعاد مختلفی می باشد که سایز استاندارد آن معمولا در عرض  ۸۵ و ارتفاع ۲۰۰ سانتی متر می باشد ولی اگر بخواهید در ابعاد دیگر و متفاوت می توانید آن را سفارش دهید.

چاپی که برای این سازه در نظر گرفته می شود نباید ضخامت بالایی داشته باشد تا به راحتی در درون سازه جمع شود.در این مجموع از کاغذ پ پ و یا پی وی سی برای چاپ آن استفاده می شود و در صورت تمایل مشتری و برای حفظ و ماندگاری بیشتر چاپ روی آن روکش لمینت سرد قرار می گیرد .

چرا در نمایشگاه از چاپ رول آپ استفاده می کنیم؟

چاپ رول آپ یک صفحه کلاسیک مورد استفاده در مکان های تجاری و نمایشگاه ها است. سالهاست که نمایشگرهای تبلیغاتی صفحه ای به خاطر کارایی بالا بسیار مورد پسند  قرار گرفته است. استفاده از چاپ رول آپ به عنوان یکی از نمایشگرهای تبلیغاتی بسیار ساده است. شما باید فضای زیادی برای جلب توجه عموم به پیام خود داشته باشید. به همین دلیل بنر رول آپ نمایشگاهی بهترین  راه برای اعلام قیمت یا معرفی محصول جدید و همچنین افزایش میزان شناخت از یک نام تجاری است. رول آپ گزینه مناسبی است برای اطلاع رسانی تجارت  خود به مخاطبانتان می باشد.

چرا پاپ آپ نمایشگاهی در جذب مخاطب تاثیر دارد؟

پاپ آپ از یک شبکه از جنس آلومینیوم تشکیل شده که اصطلاحا به آن ماژول گفته می شود، این شبکه را می توان توسط مگنت (آهنربا)  و یا توسط خط کش آهنی و یا به صورت ساعتی اتصال داد، نوع ساختار شبکه ای پاپ آپ نمایشگاهی باعث می شود . شما بنابر نیاز خود سایز آن را انتخاب می کنید و از نظر ابعاد دارای تنوع زیادی می باشد. فرمول موفقیت شما در جذب مخاطب در شکل ظاهری یا همان نمای ظاهری غرفه نمایشگاه است. در صورتی که شما بتوانید فضای غرفه خود را به صورتی جذاب تر نسبت به دیگر رقبای خود طراحی کنید، موفق به جذب مخاطب بیشتری برای ارائه کار خود می شوید.هر چقدر نمای غرفه شما زیبا تر باشد در نتیجه در جذب مخاطب نیز موفق تر  خواهید بود. 

دلایل جذب مخاطب پاپ آپ:


می توان گفت پاپ آپ نمایشگاهی از اصلی ترین و شناخته شده ترین و کاربردی ترین استند نمایشگاهی می باشد که از محبوبیت بالایی برخوردار است. از جمله دلایل وجود این محبوبیت می توان به مقرون به صرفه بودن استفاده از پاپ آپ نمایشگاهی اشاره  کرد، زیرا نسبت به هزینه ای که شما برای خرید آن می کنید می توانید به آسانی آن را جا به جا کرده و در مکانهای بسیاری از آن استفاده کنید، همچنین به دلیل قابل تعویض بودن طرح چاپ شده روی  آن استفاده از آن در مناسبت های مختلف میسر می باشد. تفاوتی ندارد غرفه نمایشگاهی شما کوچک باشد یا بزرگ، باید بتوانید به بهترین شکل از فضای خود جهت تبلیغات استفاده نمایید .

پاپ آپ را می توان صفحه ای بزرگ برای نشان دادن طرح چاپ شده در مکانهای عمومی معرفی کرد. این پایه سبک و قابل حمل پس از نصب طرح چاپ شده می تواند به شما برای تقسیم فضای غرفه نمایشگاهیتان کمک کند، به این صورت که مانند یک دیوار  کاذب سبک و قابل حمل عمل کرده و شما می توانید بنا به سلیقه خود و یا طراحان مقوا از این پاپ آپ استفاده کنید و فضای مورد نظر خود را جهت جذب مشتری بیشتر جذاب تر کنید .

به طور استاندارد شما تنها 3 الی 7 ثانیه وقت دارید تا بتوانید مخاطبین خود را جذب نمایید. بهتر است برای استفادهبهینه در غرفه های نمایشگاه از پاپ آپ نمایشگاهی استفاده نمایید .

چاپ روی تخته شاسی :

چاپ و شاسی و خدمات مربوط به پرینت عکس، مقوا  متناسب با نیاز آژانس ها  و شرکت های تبلیغاتی ، شرکت های بازرگانی ، گالری داران و هنرمندان عزیز ارائه می دهد. این خدمات با در نظر گرفتن نیاز مشتری به چاپ عکس روی شاسی ها می پردازند و ابعاد متفاوتی می توان چاپ کرد که متناسب با سلیقه مشتری می باشد.

3 مدل چاپ وجود دارد :

1.چاپ بر روی کاغذ لاستر (مات)

2.چاپ سیلک  

3.چاپ متالیک

کاربرد چاپ تخته شاسی چیست ؟

چاپ بر روی تخته شاسی عموما برای فضاهای بسته مرسوم شده است بهترین گزینه برای تبلیغات و برگزاری نمایشگاه های عکاسی چاپ بر روی تخته شاسی است. قیمت بسیار مناسب، کیفیت بالا، سبک بودن و سادگی آن سبب شده است استفاده از تخته شاسی به یکی از متداول ترین روش ها در زمینه طراحی و عکاسی تبدیل شود . غرفه های نمایشگاهی، فروشگاه ها، مراکز عمومی، مدارس، شرکت ها و … تخته شاسی مورد استفاده قرار می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *