چگونه تشخیص دهیم که بهترین چاپخانه را انتخاب کرده ایم ؟

شاید برای شما هم این اتفاق رخ داده باشد که ندانید به کدام چاپخانه سفارش دهید، اصلاً آیا کار ما را به موقع تحویل می دهد یا نه؟

کیفیت چاپخانه ها به چه صورت است؟ چاپخانه ای که من انتخاب کردم بهترین چاپخانه است؟ چگونه بین بیش از 1000 عدد چاپخانه ایده آل خود را پیدا کنم؟ همه و همه سوال هایی است که ممکن است در سر شما به وجود بیاید.

شما می توانید با مطالعه ی این مقاله به عوامل و ویژگی های موجود برای یک چاپخانه ی عالی دست یابید.

5 ویژگی که نشان می دهد بهترین چاپخانه را انتخاب کرده اید:

1_ سفارش گیری منظم در بهترین چاپخانه:

با پیشرفت روز افزون تکنولوژی، بشریت سعی دارد تا تمامی لوازم مورد نظر خود را به صورت آنلاین تهیه کند.

مشکلی که برای هر چاپخانه با مشتری به وجود می آید، نبودن سایت برای خرید آنلاین و همچنین به همراه داشتن سی دی یا فلش برای دادن متن یا عکس مورد نظر برای چاپ است که این خود مشکل ساز است، هم برای مشتریان هم برای چاپخانه ها زیرا در این شرایط مشتری بعد از اتمام کار چاپخانه ها باید به صورت حضوری به چاپخانه برود تا سفارش مورد نظر خود را تحویل بگیرد که این در نظم سفارش بسیار تاثیر گذار است.

سامانه چاپ آنلاین زنگ چاپ تمام تلاش خود را کرده است تا مشکلات خرید آنلاین موجود را کاهش دهد.

به مشتریان این امکان را می دهیم تا به صورت آنلاین فایل مورد نیاز خود را برای ما به ارسال کنند و ما آن را برای سفارش مورد نظر ایشان آماده سازی می‌کنیم و پس از آماده شدن سفارش آنرا برای مشتری ارسال خواهیم کرد. این گونه شما می توانید، این ویژگی را در سایت ما رویت کنید و فقط به کیفیت و قیمت مناسب آن توجه کنید.

2_ دارای تجهیزات مدرن و بروز:

هنگامی شما می توانید یک محصول چاپی با کیفیت داشته باشید که آن چاپخانه دارای تجهیزات مدرن و با کیفیت باشد.

شما در اسرع وقت باید از چاپخانه‌ی مورد نظر خود بپرسید که از چه تجهیزاتی برخوردار است.

3_ سابقه و تخصص در چاپ :

چاپ با کیفیت یک مهارت است که فقط با تمرین و تجربه ی زیاد بدست می آید.

چاپ افست عوامل بسیار زیادی دخیل است مثل  فیلم و کلیشه و زینک، سالم بودن ماشین چاپ، روی هم خوردن دقیق رنگ ها، دقت اپراتور، دمای محیط و رطوبت کاغذ، قلق گیری دقیق، شستشوی کامل ماشین، مرکب استاندارد،‌ زبان مشترک بین طراحی، لیتوگرافی و چاپخانه و… تا یک چاپ با کیفیت داشته باشیم.

این حین تنها یک چاپخانه ی باتجربه و کارکشته می تواند تمامی عوامل گفته شده را در بهترین شرایط با بهترین کارکرد استفاده کند تا چتپی بی نظیر داشته باشید.

4_ انجام خدمات پیش و پس از چاپ :

چاپخانه های موفق ارتباط خوبی با دیگر صنف های موجود در صنعت چاپ دارند.

خیلی کم پیش می آید که یک چاپخانه از تجهیزات کامل برخوردار باشد و خدمات قبل از چاپ مثل لیتوگرافی و پس از چاپ مثل انواع صحافی نیز برخوردار باشد.چاپخانه ای موفق است که متناسب با روند کاری خود بتواند با اصنافی که اینگونه خدمات را ارائه می دهند همکاری کند.

چاپخانه ها می توانند با اعتماد کردن به سامانه ی چاپ آنلاین مقوا برای داشتن اینگونه همکاری و کارکردن با اصناف مختلف در این صنعت را بدون هیچگونه بحث و گفت و گویی انجام دهند، تنها با ثبت نام کردن در سامانه ی آنلاین ما و ارسال به موقع محصولات چاپی سفارش داده شده.

5_ تحویل به موقع :

اگر چاپخانه ای نتواند آن گونه که به مشتریان خود وعده داده است، متعهد باشد در این صورت حتی اگر تمامی ویژگی های گفته شده را داشته باشد با متعهد نبودن به سفارش ها از بودن در طبقه ی بهترین چاپخانه ها خط می خورند و شاید تمامی مشتریان خود را از دست بدهند زیرا متعهد بودن به آنچه که به مشتریان خود اعلام می کنید، امری واجب برای چاپخانه های حرفه ای است.

طبق مطالب گفته شده به این نتیجه خواهیم رسید که یکی از اهمیت های موجود در این عرصه خرید آنلاین می باشد که در صنعت چاپ هم رفته رفته این موضوع پر رنگ تر می شود شما می توانید با مطالعه ی مقاله مراحل رسیدن به یک چاپخانه آنلاین موفق، با محیط آنلاین و خرید آنلاین به خوبی آشنا شوید.

خوشحال می شویم تا نظر خود را درباره مطالب گفته شده بنویسید.

1 دیدگاه برای “چگونه تشخیص دهیم که بهترین چاپخانه را انتخاب کرده ایم ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *