کارت ویزیت لمینت

لمینت ها روکش های ضخیمی هستند که که باعث استحکام و شکیل شدن کار می شوند. این نوع روکش ها خود می توانند به ۲ صورت سرد و گرم استفاده شوند. در حالت گرم لمینت  بسیار محکم خواهد بود و کاغذ را کاملا صاف نگه می دارد و امکان تا شدن را از آن می گیرد. در حالت سرد این روکش نرم است ولی استحکام مناسبی به کاغذ می بخشد. جدای از روش استفاده، لمینت ها خود می توانند مات، براق و مخمل باشند که بسته به سلیقه و نظر شما قابل استفاده هستند. کارت ویزیت لمینت جز کارت های مناسب و ایده آل است.

انواع لمینت:

۱٫لمینت مات:

به کارتهای عابربانکی یا کارتهای تلفنی شهرت دارند.ضخامت و گوشه گرد بودن نیز از ویژگیهای بارز این نوع کارت محسوب می شود؛ کارت ویزیت لمینت با روکش مات جزو گروه کارتهای همه پسند است و در تمامی حوزه های کاری مورد استفاده قرار می گیرد. این جنس طرح شما بر روی کاغذ ٣٠٠ گرم گلاسه چاپ شده و سپس ورق ضخیم لمینت مات روی کاغذ کشیده می شود که مانع از شکنندگی کارت شما خواهد شد و در نهایت نیز کارتها توسط قالب دورگیری و به صورت گوشه گرد تحویل شما خواهند شد.

انواع لمینت مات:


_ لمینت مات مربع

_ لمینت مات برجسته

_ لمینت مات ویزیتی

_ لمینت مات طلاکوب


۲٫لمینت برجسته

در واقع همان جنس لمینت مات است با این تفاوت که می توانید نسبت به ایده ای که در ذهن دارید برخی قسمت های کارت مثلا لوگوی شرکتتان را برجسته کنید. هر طرف کارت ویزیت لمینت برجسته ( استخوانی) روی یک مقوای ایندربرد ۳۰۰ گرم چاپ شده سپس روی آن سلفون مات کشیده شده و روی هم لمینت می شود.

انواع لمینت برجسته:

_ لمینت برجسته طلاکوب

_لمینت برجسته ویزیتی

۳٫لمینت براق

کارت لمینت با روکش براق جزو گروه کارتهای همه پسند است و در تمامی حوزه های کاری مورد استفاده قرار می گیرد و تا مدتها شریک و همراه کیف ویزیت مشتری شما خواهد بود. روکش براق این جنس، باعث جذابیت و درخشندگی بیشتر رنگ ها خواهد شد و در واقع فضایی دوستانه تر و صمیمی تر ایجاد می کند.

انواع لمینت براق:

_ لمینت براق مربع

_ لمینت براق ویزیتی

_ لمینت براق طلاکوب

مقوا شما را در تهیه ی کارت ویزیت باب سلیقه ی خود، همراهیتان می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

سوالی دارید؟ از من بپرسید!
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم